Grup-Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup-Hepsi

En Iyi Hepsi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SIKI YÖNETIM

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

SIKI YÖNETIM Empty
MesajKonu: SIKI YÖNETIM   SIKI YÖNETIM Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 9:27 am

-Evet Sevgili Üyelerimiz Artık Forumumuzda Sıkı Yönetim Başlatılmıştır!! (Merak Etmeyin o Kadar Kötü Bir Şey değil )

-Ben Size Maddelerle Açıklamasını Yapayım;

1.Üyeler, Mod.lar Adminler Dahil Sitede Ufacık Bir Küfür YASAK!! (Örn: S*l*k v.b.)
2.Forumlarda Örneğin Bir Üyemiz Resim Koyduğu zaman sadece"saol" Diye msj Yazılması YASAK!! Ama "sağol" yazıp yanına bir kaç tane yorum yazabilirsiniz.
3.Profilde Başka Yerlere Web Sitenizi Yazmanız YASAK!! (Örn: Profilden Nerden:? Bölümüne Site Adresi Yazıyorsunuz!!)
4.Mesala Bu sitede Bir Adminin Arkadaşısınız ve Moderatör Olmak İstiyorsunuz... Admin Arkadaşınızdan Torpil İsteme YOK!!!
5.Başlıkla alakası olmayan mesajlar yollamak YOK!!! (Örn: Resimler Bölümüne " ERENNN SENİ HERKESTEN ÇOK SEVİYORUMMMM" Diye Yazmak Yasaktır!!)
6.Resimler üzerinde Sitemizin Linki ve Kullanıcı İsmi olmayan Resimler Silinir!! 7.Adminleri Gereksiz nedenlerden Dolayı p.m. den Rahatsız Etmek YASAKTIR!!
8.P.m'den Link Vermek Kesinlikle YASAKTIR!! (Eğer öyle bişi olursa Bunu üyeler lütfen bize Bildirsin!!)
9.Deneme Mod.lar İçin: "Ben Niye Mod. olmadım?? Mesajlarım çok siteye hergün Giriyorum!!!" gibi mesajlar YOK!!
10.Kesinlikle Forumlarda Ufakta Olsa GEREKSİZ Bir Tartışma YOK!!!
11.Moderatör olma Bölümüne sadece Adminler yorum ve düşüncelerini yazabilirler!!

- O kadarda kötü değil sadece sitedeki disiplin biraz artacak.
http://grup-hepsi.bestoforum.net
enbüyüqgülçinci
Admin
enbüyüqgülçinci

SIKI YÖNETIM Empty
MesajKonu: Geri: SIKI YÖNETIM   SIKI YÖNETIM Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 10:22 am

evt arkadaşlar uymayan üyelerimiz ceza alacaktır
http://www.hepsigrubufanclub.forumzen.com

SIKI YÖNETIM
1 sayfadaki 1 sayfası